Anasayfa
Anasayfa Hizmetlerimiz Neden Simülasyon Referanslarimiz Iletisim
Eğitim Merkezi
Değerlendirme Merkezi
Motivasyon Oyunları
Özel Tasarımlar
Eğitim Değerlendirme Merkezi Motivasyon Oyunları

 

Özel Tasarımlar

Simülasyonlarımız tamamen özgün tasarımlardır. Altyapıları esnek olup, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre değişiklikler yapmayı ve yeni simülasyonlar kurgulamayı mümkün kılmaktadır.

Senaryolar

Farklı durumları tecrübe etmek için değişik senaryolar yaratılabilir. Yeni senaryolar yaratırken oyunun kurgusunda kararları etkileyen parametrelerde değişiklik yapılır.

Karar ve Rapor İsimleri

Karar alanlarının ve raporların isimleri kurumun içinde bulunduğu sektöre ve kendi terminolojisine uygun olacak şekilde değiştirilir.


Karar Alanları

İhtiyaçlar doğrultusunda karar alanlarında ekleme ve çıkartmalar yapılır. Yeni bir sektör için, farklı fonksiyonlar ve/veya farklı amaçlar için karar alanlarında değişiklikler yapılabilir.

Rapor İçeriği

Simülasyon sonuç raporlarının formatında ve içeriğinde değişiklikler yapılabilir. Yeni raporlar eklenebilir, raporların içinde yer alan göstergeler değiştirilebilir.

Başarı Kriterleri

Başarı kriterleri sektöre ve kurumun talebine göre farklılık gösterebilir. Mevcut başarı kriterlerine ek olarak farklı kriterler eklenebilir veya mevcut kriterlerin hesaplamalarında değişiklikler yapılabilir.

Kuruma Özel

Kurumun özel olarak talep ettiği bir yapıda, kurumun kendi dinamiklerini yansıtacak şekilde yeni simülasyonlar tasarlanabilir.

 

    başa dön  

 

Demo ister misiniz?
     
Copyright © İyosim Yönetim Teknolojileri Ltd. Şti.
design & development: RejavuAnasayfa