Anasayfa
Anasayfa Hizmetlerimiz Neden Simülasyon Referanslarimiz Iletisim
Eğitim Merkezi
Değerlendirme Merkezi
Motivasyon Oyunları
Özel Tasarımlar
Eğitim Değerlendirme Merkezi Özel Tasarımlar

 

Takım Oyunları

Kurumun çalışanları arasında takım ruhunu geliştirmek, kurum olarak ortak dili konuşmak, ortak hedeflere odaklanmayı sağlamak, kişiler ve birimler arasında iletişimi artırmak için gerçekleştirilen programdır.

Burada eğlendirirken öğretmek amaçlanmaktadır. Katılımcılara İş Yönetim Simülasyonu_Executiveoynatılır. Simülasyon kuruma özel olarak kurgulanır.

Simülasyon en az 3’er kişiden ve farklı birim çalışanlarından oluşan takımlar arasında oynanır. Burada amaç her biri farklı birimlerde çalışan takım üyelerinin ortak bir amaç için birlikte uyumlu çalışmasını sağlamaktır. Özellikle birbirini anlamakta zorluk çeken ve rakip olarak gören farklı birim çalışanlarının yoğun rekabet ortamında birlikte karar almak zorunda kalması birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Oyun sonunda en başarılı olan takım veya takımlar için bir ödül töreni yapılarak programa renk katılır.

 

    başa dön  

 

Kurumiçi Yarışmalar

Kurum içinde rekabeti hissettirmek, iletişimi arttırmak için gerçekleştirilen bir programdır.

Burada katılımcılar takımlarını kendileri oluştururlar. Katılımcılara İş Yönetim Simülasyonu_Executive oynatılır. Simülasyon kuruma özel olarak kurgulanır.

Çalışanların yoğun çalışma saatleri göz önünde bulundurularak oyun zamana yaygın olarak online oynatılır. Her simülasyon dönemi için karar alma süresi 1-2 haftaya yayılır ve haftanın belli gün ve saatlerinde oyuna giriş izni verilir. Simülasyon en az 5 dönem için devam eder. Takımlar bu süreler içinde istedikleri bir zamanda bir araya gelerek kararlarını alırlar.

Katılımcı sayısının çok olduğu kurumlarda program iki aşamalı olarak gerçekleştirilir. Birinci oyunun sonunda başarılı olan takımlar ikinci tura kalır. İkinci turda farklı kurgulanmış yeni bir oyun oynatılır. Bu oyunda başarılı olan ilk 3 takım ödüllendirilerek program sona erdirilir.

 

    başa dön  

 

Demo ister misiniz?
     
Copyright © İyosim Yönetim Teknolojileri Ltd. Şti.
design & development: RejavuAnasayfa